Okna - Plastová, Dřevěná, Hliníková, Dřevo-hliník

Dodáváme a instalujeme plastová, hlíníková, dřevená, dřevohliníková okna a dveře , včetně doplňků v nejvyšší kvalitě, z profilů Inoutic (Arcade, Prestige, Eforte-energy), Yawal, Ponzio.

Dřevěné okna jsou dělána z europrofilů hloubky 68mm a 88mm, standardně z borovice meranty a dubu dle vzorníku barev. Okna jsou okována celoobvodovým bezpečnostním kováním Sigenia.


Plastová Arcade

5-ti komorový profil Deceuninck Inoutic Arcade je ekonomicky výhodný produkt s určením pro: panelové domy, cihlové domy, rodinné domy. Ideální jako vysoce kvalitní, základní profilová řada oken a dveří. Tento všestranný profil pro plastová okna poskytuje plnohodnotné řešení pro moderní stavby.

Více informací Galerie

Plastová Eforte

6-ti komorový profil pro domy s nejvyšší náročností na izolační vlastnosti. To nejlepší na trhu s plastovými okny s výhodou bezkonkurenčního poměru ceny / výkonu. Okenní profil Eforte získal ocenění v prestižní soutěži Stavební výrobek - technologie roku. Tento okenní profil dosahuje koeficientu tepelné prostupnosti rámem U(f) pouhých 0,95 W/m²K.
Více informací Galerie

Plastová Prestige

6ti komorový profil s určením pro panelové domy, cihlové domy, rodinné domy s vyšší či vysokou náročností na izolační vlastnosti. Systém polovičně předsazených profilů Prestige s hranatým křídlem dosahuje optimální hodnoty ve zvukové ochraně a tepelné izolaci
Více informací Galerie

Dřevěná Eurookna

Základem kvalitního okna je výběr vhodného materiálu. Ve spojení s moderní technologií pak vzniká okno s ideálními vlastnostmi, splňující požadavky nejpřísnějších norem a nejnáročnějších zákazníků. Přesně taková jsou okna od nás. Materiálem je borovice nebo red meranti.
Více informací Galerie

Hliníková

Hliníkový profilový systém je vhodný pro všechny druhy staveb tj. pro rodinné, bytové, administartivní či komerční objekty. Jedná se o sortiment vyrobků, které jsou prověřeny dlouholetou praxí. Velmi dobře se osvědčily u nejrůznějších objektů, na něž byly kladeny nejvyšší nároky.
Více informací

Žaluzie

Jsou na trhu již mnoho let. Původní chudá barevná škála však byla mnohonásobně rozšířena, přibyly nové druhy. Při výrobě se začaly využívat nové materiály s výbornými užitnými vlastnostmi a designem, který zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. Nejrozšířenějším jsou stále hliníkové žaluzie.
Více informací

Hledáte nová okna nebo dveře? Nenašli jste co jste hledali? Zeptejte se nás.

Poradíme Vám s výběrem, zaměříme okna na míru, stačí jen napsat.